Soutěž o pohár mikroregionu Hrádecko – Chrastavsko

06.06.2016 14:44

V úterý 24.5.2016 se v Mníšku u Liberce konal druhý ročník sportovní soutěže o pohár mikroregionu Hrádecko – Chrastavsko. Zúčastnilo se ho devět šestičlenných družstev ze základních škol mikroregionu. Hlavním závodem byl terénní běh s překážkami, který děti běžely ve dvojicích. Běh byl doplněný vedlejšími disciplínami jako třeba cvrnkání kuliček nebo chůze na chůdách. Za naši školu závodily tyto dvojice: Tina Hovorková a Veronika Půtová, Nicolas Simm a Jakub Blažek, Aleš Bretšnajdr a Tomáš Doležal. Děti si vedly velmi dobře a získaly 2. místo a stříbrný pohár pro naši školu. Za jejich výkony jim náleží velká gratulace. Velký dík patří také pořádající škole v Mníšku, která připravila hezký závod a výborné zázemí, takže jsme si celé dopoledne s dětmi užily a už se těšíme na příští rok v Bílém Kostele.
Mgr. Kamila Řezníčková