Rozloučení se školním rokem

17.06.2015 18:52

Vážení rodiče, prarodiče... a přátelé školy,

dovolujeme si Vás pozvat na akci Rozloučení se školním rokem, která se koná ve středu 24.6.2015 od 16 hodin. Kromě vystoupení žáků jednotlivých tříd uvidíte i několik koncertíků dětí, které navštěvují ZUŠ a také kytarový kroužek na naší škole. Další program bude upřesněn nebo se můžete nechat překvapit. Všichni prvňáčci dostanou dárek za to, že přežili první rok ve škole, dále oceníme nejlepší žáky a na závěr se slavnostně rozloučíme s odcházejícími páťáky.
Zároveň bychom Vás tímto chtěli požádat o napečení či nakoupení dobrůtek. Nosit je můžete ráno nebo od 11:30 do 15:30 do družiny. Přípravy budou probíhat cca od 15 hodin, vítán je každý, kdo nám bude chtít pomoci a předem za to děkujeme! 

Těšíme se, že s námi a Vašimi dětmi strávíte pěkné odpoledne:-)

Kolektiv ZŠ Donín