Vystoupení s Májou a Atminkou

12.10.2016 11:40

Ve čtvrtek 6.10. si pro nás Veronika Klimešová v naší malé tělocvičně připravila velice hezký program týkající se programu "Žlutá stužka". Vysvětlila, proč pejsky, které neznáme, v žádném případě nehladit a nekrmit, dále vše o pejscích, jejich potřebách a jejich těle. Každý za správnou odpověď dostal obrázek. A že jich bylo! Děti se dozvěděly spoustu zajímavých věcí, jak se o pejsky starat, jak se chovat k cizím i svým pejskům. Také si zazpívaly a pohrály s Atminkou, která trpělivě držela při ukázkách, a když si ji hladily. Na závěr nám Verunka s Majenkou předvedly ukázku agility a dogdancingu a rozdaly dětem diplomy.
​​Moc děkujeme, všichni jsme si to velice užili a těšíme se na další krásná vystoupení Verunky, Májenky a Atmušky.
Info o Žluté stužce najdete zde - https://www.superzoo.cz/skola/zluta-stuzka-pro-psy/
a fotky na Facebooku