Poslední týden školy

20.06.2018 14:44

Poslední týden se ve škole většinou již neučí, pouze se dokončují některá cvičení, odevzdávají se učebnice apod. Všechny třídy mají od 8:15 do 11:55 hod, odpolední výuka odpadá, obědy se vydávají do 12:20 hodin. 

 

Děti si ze školy odnesou domů potřeby na výtvarnou výchovu, cvičební úbory, výkresy, ve čtvrtek i ručníky a bačkory. V pátek přijdou do školy jen pro vysvědčení (mohou v botách) a v 9 hodin odejdou domů nebo do družiny.

 

Poslední den školního roku děti vždy pospíchají domů ukázat svá vysvědčení a ve školní družině zůstávají po obědě 2 až 3 děti. Z tohoto důvodu bude v pátek 29. 6. ukončena družina již ve 12:30

 

Kdo má problém s vyzvednutím dítěte do této doby, má možnost dohodnout se s vedením školy na individuálním řešení. Obědy se v pátek vydávají jen do 11:15 hodin. 

 

Mgr. Ondřej Hampl