„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Šikovní druháčci

20.02.2020 13:48

Výrobky z druhé třídy

Mgr. Ondřej Hampl

Sabine v Doníně

10.02.2020 07:21

Vážení rodiče, v souladu s doporučením Libereckého kraje zvažte poslání dětí do školy. Škola bude otevřená. Pokud ve třídách budou žáci, budeme učit. Rozhodnutí nechám na vás. Případná absence bude omluvena. 

Mgr. Ondřej Hampl

Soutěž "O zvonek svaté Zdislavy" ve hře Člověče, nezlob se

04.02.2020 18:32

Již pátého ročníku soutěže se zúčastnili žáci ze všech tříd, pět dětí odehrálo finálové kolo. Všichni finalisté obdrželi rolničku - a k 1. místu gratulujeme Lucce! Ta dostala balík vitaminů a krásný zvoneček - jen pro tuto příležitost jej nechal vyrobit PharmDr. Lubomír Jaroš. Svatá Zdislava, na jejíž počest děti hru hrály, je patronkou rodin, dětí a také Libereckého kraje.

Mgr. Olga Marešová

 

Páťáci na ZŠ Lidická

29.01.2020 18:32

Na dnešní den byli páťáci pozváni na ZŠ Lidická. Bylo pro ně přichystané pohoštění, prohlédli si prostory školy a ve skupinkách navštívili specializované učebny (robotiky, fyziky, chemie, jazyků). Sestavili si jezdícího robota podle programu na PC, vyrobili duhu z cukerného roztoku, viděli magnetické silové pole, měřili svůj pohyb, hovořili s rodilým mluvčím v angličtině…bylo toho opravdu mnoho, co si děti vyzkoušely.

Mgr. Blanka Trnková

 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.