Družina na Policii ČR

10.06.2019 11:45

Ve čtvrtek 6.6. navštívily děti z družiny obvodní oddělení Policie ČR v Hrádku nad Nisou. Děti nahlédly do prostor, které nejsou přístupné běžnému návštěvníkovi, dokonce si vyzkoušely pobyt v cele :). Zaměstnanci Policie si s dětmi povídali o rizikových situacích a jejich řešení. Následovala prohlídka policejního vozidla včetně nestandardní výbavy. Děti byly po celou dobu prohlídky hodné a proto si vysloužily odměnu v podobě zmrzliny.

Bc. Růžena Filipová

Možnost letního doučování

07.06.2019 13:38

Sanitka v družině

07.06.2019 13:29

Dnes paní vychovatelky domluvily pro družinové děti exkurzi v sanitce. Proběhlo měření tlaku ředitele, žáků a ukázka první pomoci.

Poslední focení 5.třídy

06.06.2019 21:27