Keramika tvoří...

25.10.2018 13:36

Dobrý den, níže jsou fotky podzimních výtvorů našich šikovných dětí, které navštěvují kroužek keramiky (kroužek vede paní Hobrlantová).

Stavební omezení

15.10.2018 10:44

Z důvodu výstavby zálivu pro autobusovou zastávku bude branka z hlavní ulice zamknuta. Prosím, využívejte boční vchod do areálu školy (tzn. spojovací ulice mezi ulicí Ke Stadionu a Za Śkolou).

Nedělní bowling

14.10.2018 17:46

Už nejsou ve škole v Doníně, přesto přišli na setkání. Bývalí žáci 5. třídy, rodiče a paní učitelka. Nejdříve si zahráli bowling, pak jsme si sedli kolem stolu a povídali jsme si. O škole, o známkách a poznámkách, o učitelích. Bylo to velmi pěkné setkání a moc se mi líbila věta jednoho rodiče. "Žáci se většinou setkávají až po 10 letech po škole a vy se setkáváte už po 3 měsících".

Šikovní prvňáčci

14.10.2018 17:37

Při pracovních činnostech pracujeme s různými materiály, nejčastěji je to ale barevný papír, karton, listy, nůžky, lepidlo. Mezi naše výrobky patří skřítkové z listů, jablíčka a hrušky z vytrhávaných berevných papírů, kočičí rodina. Stejně dobře dopadly i podzimní skupinové práce. A to jsme teprve na začátku školní docházky.