Šikovní druháčci

Výrobky z druhé třídy

Sabine v Doníně

10.02.2020 07:21

Vážení rodiče, v souladu s doporučením Libereckého kraje zvažte poslání dětí do školy. Škola bude otevřená. Pokud ve třídách budou žáci, budeme učit. Rozhodnutí nechám na vás. Případná absence bude omluvena.

Soutěž "O zvonek svaté Zdislavy" ve hře Člověče, nezlob se

04.02.2020 18:32

Již pátého ročníku soutěže se zúčastnili žáci ze všech tříd, pět dětí odehrálo finálové kolo. Všichni finalisté obdrželi rolničku - a k 1. místu gratulujeme Lucce! Ta dostala balík vitaminů a krásný zvoneček - jen pro tuto příležitost jej nechal vyrobit PharmDr. Lubomír Jaroš. Svatá Zdislava, na jejíž počest děti hru hrály, je patronkou rodin, dětí a také Libereckého kraje.

Páťáci na ZŠ Lidická

29.01.2020 18:32

Na dnešní den byli páťáci pozváni na ZŠ Lidická. Bylo pro ně přichystané pohoštění, prohlédli si prostory školy a ve skupinkách navštívili specializované učebny (robotiky, fyziky, chemie, jazyků). Sestavili si jezdícího robota podle programu na PC, vyrobili duhu z cukerného roztoku, viděli magnetické silové pole, měřili svůj pohyb, hovořili s rodilým mluvčím v angličtině…bylo toho opravdu mnoho, co si děti vyzkoušely.