Poděkování za sbírku pro mažoretky

25.09.2019 16:32

Poděkování od DDM Drak patří všem, kteří místní mažoretky podporují! :) Dopis paní ředitelky níže.

Vážení,

velice rády bychom vám poděkovaly za finanční příspěvek pro skupinu Hrádeckých mažoretek, které se díky Vaší podpoře mohly zúčastnit ME EMA ve dnech 28. srpna 2019 až 2. září 2019 ve francouzském Agenu.

Naše mažoretky hrdě reprezentovaly nejen Českou republiku, ale také naše město Hrádek nad Nisou a přivezly si:

• titul Mistr Evropy v kategorii sólo kadet - Karolína Boudová
  • titul Vícemistr Evropy v kategorii sólo junior - Viktorie Janďurová
  • skupina Sluníčka skončila na krásném 7. místě
Ještě jednou vám mockrát děkujeme!

Mgr. Ladislava Jurková, ředitelka
Lenka Palasová, vedoucí Hrádeckých mažoretek

Sběr

06.09.2019 15:33

Sběr - papír, PET, tetrapack - noste ke sklepu a prosíme, abyste jej dali dál ode dveří - aby se dveře daly otevřít. Zároveň budeme rádi, když jej dovezete ráno/dopoledne, abychom ho mohli uklidit. Byla by škoda, kdyby papír přes noc nebo přes víkend zmokl.

Ostatní sběr - hliník, baterie, spořivé žárovky, prázdné tonery a drobné elektrospotřebiče (vše, co je na baterie nebo do el. sítě) - mohou děti nosit kdykoliv během dne, a to přímo do školy, kde máme sběrné nádoby.

Upozornění – hliník (obaly od čokolády, víčka od jogurtů apod.) - občas dochází k záměně plastu za hliník. Hliník poznáte tak, že když ho zmačkáte, zůstane zmačkaný (dá se z něj udělat kulička), pokud je to plast, vrací se do původní podoby (bývají to obaly od pytlíkových polévek, pitíček Capri Sonne, jogurtů Activia, kočičích kapsiček aj.).
Děkujeme, že s námi třídíte:)

První týden školy

29.08.2019 10:50

Vážení rodiče, milé děti,

pondělí 2. září je první školní den a škola se pro vás otevře v 8 hodin.
Prvňáčci si mohou (ale nemusí) vzít tašku, po necelé hodině strávené ve škole půjdou s rodiči na Městský úřad, kde se v 9:30 koná slavnostní přivítání prvňáčků, tam také dostanou Slabikář a vyfotí se na památku.
První den budou všechny třídy končit v 9 hodin, druhý den 1. a 2. třída v 9:55 hod a 3., 4. a 5. třída v 11 hod. Další dny budou mít všechny třídy vždy do 11:55. Rozvrh hodin na další dny a další informace dostanou žáci během těchto dvou dnů.

Obědy se vydávají v pondělí a v úterý od 11:00 - 11:20. Dále dle rozvrhu.

Těší se na vás kolektiv ZŠ Donín.

Loučení družiny

27.06.2019 13:43