Stavební omezení

01.10.2018 13:01

Vážení rodiče, od 8.10. bude docházek ke stavebním úpravám před budovou školy. Měl by vzniknout záliv pro zastávku autobusu a současně i vodovodní přípojka pro domy na protější straně ulice. Prosím, počítejte s tím, že může dojít k dopravním komplikacím. Informujte i své děti, aby dbaly zvýšené opatrnosti. Děkuji!

Pexesa

25.09.2018 17:05

Poděkování za dar naší škole - pexesa Planě rostoucí byliny na Hrádecku - patří PharmDr. Lubomíru Jarošovi z Lékárny Na Hradě. Děti se mohou na pexesa těšit na konci školního roku za výborný prospěch, nebo ve sběrové soutěži, případně při dalších příležitostech. Děkujeme!

1. třída ZŠ Donín

22.09.2018 18:36

3. září 2018 nastoupilo do 1. třídy 16 dětí. Děti se seznámily se svojí třídou, s paní učitelkou, s paní asistentkou a s panem ředitelem. Další slavnostní setkání je čekalo na městském úřadě, kde od pana starosty obdržely slabikář. Od této slavnostní chvilky uplynuly 3 týdny a dětí už je 18, protože se přistěhovali 2 chlapci. Pokud budete chtít celou naši třídu vidět, kupte si jedny známé noviny v pátek 12.10.2018.

Sběr

14.09.2018 21:01

Sběr - papír, PET, tetrapack - noste ke sklepu a prosíme, abyste jej dali dál ode dveří - aby se dveře daly otevřít. Zároveň budeme rádi, když jej dovezete ráno/dopoledne, abychom ho mohli uklidit. Byla by škoda, kdyby papír přes noc nebo přes víkend zmokl.

Ostatní sběr - hliník, baterie, spořivé žárovky, prázdné tonery a drobné elektrospotřebiče (vše, co je na baterie nebo do el. sítě) - mohou děti nosit kdykoliv během dne, a to přímo do školy, kde máme sběrné nádoby.

Upozornění – hliník (obaly od čokolády, víčka od jogurtů apod.) - občas dochází k záměně plastu za hliník. Hliník poznáte tak, že když ho zmačkáte, zůstane zmačkaný (dá se z něj udělat kulička), pokud je to plast, vrací se do původní podoby (bývají to obaly od pytlíkových polévek, pitíček Capri Sonne, jogurtů Activia, kočičích kapsiček aj.).
Děkujeme, že s námi třídíte:)