Čerti v Doníně

11.12.2019 08:30

Jako každý rok si páťáci připravili pro ostatní děti čertovskou nadílku. Celá třída se převlékla do čertovského a anděl přiváděl děti do sklepa, kde plnily čertovské úkoly.

Cukrování ve čtvrté třídě

11.12.2019 08:23

Děti si s domova přinesly hotové těsto a ve škole o pracovních činnostech tvořily cukroví. Bylo moc dobré!

Vybíjená ve školní družině

10.12.2019 13:49

V pátek 6.12.2019 se děti ze školní družiny zúčastnily turnaje ve vybíjené.
Bylo to odpoledne náročné na fyzičku, ale naše družstvo se drželo statečně. Jelikož může být vítěz jen jeden, letos se jím stala ZŠ Lidická.
I přes závan zklamání se však těší na příští rok. Všem za statečnost a chuť soutěžit děkuji :)
Simona Kalfeřtová
vychovatelka

Výroba adventních věnců

03.12.2019 12:27

Pání Řezníčková, Nabhani a Stříbrná v akci... a samozřejmě šikovné dětičky ZŠ Donín.

¨