„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Školní psycholog

31.01.2019 13:04

Vážení rodiče, 

počínaje novým kalendářním rokem bude naše škola nabízet žákům a rodičům služby školního psychologa. Paní Mgr. Jana Mazurová bude naši školu navštěvovat jednou měsíčně, bude pracovat jak s jednotlivci, tak i s kolektivem třídy nebo rodiči. Kontaktovat a smluvit schůzku mohou žáci a rodiče prostřednictvím třídního učitele nebo lépe výchovné poradkyně (paní Mgr. Kamila Řezníčková - 722 942 385). Před konzultací je třeba vyplnit informovaný souhlas. Ke stažení zde nebo v sekci "Dokumenty."

Mgr. Ondřej Hampl 

 

Člověče, nezlob se!

30.01.2019 15:34

Každý rok se naše škola účastní známé hry" Člověče, nezlob se!" Naši prvňáčci se o hře dozvěděli asi o týden dříve a moc se na ni těšili. Rozdělili jsme se na 5 soutěžních družstev a začali jsme. Hrací kostka často lítala na všechny strany, figurky se navzájem vyhazovaly, objevovala se radost i smutek. A boj byl velmi dlouhý, poslední skupina nastoupila do závěrečného boje až po obědě. A vítěz z 1. třídy? Byla to Lotynka. Tu ještě čeká ve čtvrtek souboj s vítězi z ostatních tříd. Tak držíme palce, Loty!

Mgr. Zdenka Vachková

 

Břichomluvec

30.01.2019 00:13

Břichomluvec Zdeněk Polách s Matýskem, čupr medvědem a opicí se sešel s našimi dětmi v tělocvičně a byla to pořádná legrace :) Fotky najdete na našem Facebooku.

Mgr. Olga Marešová

 

Kácení stromů - nový termín

24.01.2019 11:49

Vážení, 

během středečního dopoledne (30.1.2019) se bude v prostoru u hlavní brány školy kácet uschlý strom. Prosím, neparkujte zde svá vozidla. V odpoledních hodinách by už neměl být žádný problém. Děkuji!
 
Mgr. Ondřej Hampl
 
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.