Vánoce ve školní družině

21.12.2019 23:36

Jeden z nejkrásnějších dní v roce, den, na nějž se těší především děti, jsou Vánoce a hlavně dárky.
Ve školní družině se letos již nadělovalo a to opravdu velkoryse. Děti se mohly radovat z různých stavebnic, společenských her, které si hned vyzkoušeli. Vánoční atmosféru doplnilo chutné cukroví, které si děti přinesli z domu.
KRÁSNÉ VÁNOCE !
Simona Kalfeřtová
vychovatelka

Pečení perníčků v páté třídě

17.12.2019 18:22

Každý rok nám hodná paní Kabelková upeče pro děti něco dobrého na Vánoce. Letos připravila perníkové těsto a bílkovou polevu, páťáci si tentokrát perníčky upekli i ozdobili sami.  Snědí si je na čtvrteční třídní vánoční besídce.

13.12.2019 10:39

Vážení rodiče a přátelé školy,

zveme vás v úterý 17.12. do ZŠ Donín! Oficiální program začíná v 15:30, respektive škola bude otevřená od 15:30, vystoupení žáků začnou zhruba kolem 15:45.

Prosíme všechny šikovné maminky či babičky (případně tatínky a dědečky) o cukroví ke kávě a čaji. Děkujeme!

Program:

•     Vánoční zpívání
  •     Malá vánoční pohádka
  •     Prodej drobné rukodělné práce dětí a charitativních výrobků

Akce bude končit v cca 17h, jako třešnička na dortu bude ohnivé vystoupení skupiny Playmen před budovou školy.

* Během akce za děti ručí rodiče! Kvůli akci bude provoz družiny ukončen v 15:30! Děkujeme za pochopení!

PS: Velice děkujeme donínské mateřské školce, že nám vyšla vstříc v úpravě termínů besídek! Vážíme si toho!

Výstava vánočních stromečků v kostele

11.12.2019 08:32

Letos poprvé má donínská škola tři ozdobené stromečky. Za družinu, 1. a 2. třídu a 4. a 5. třídu.

Vernisáž nazdobených stromků proběhne ve čtvrtek 12.12. od 17 hodin, a pro veřejnost bude výstava přístupná i o víkendu od 14 do 16 hodin.

Všechny stromečky jsou krásně nazdobené, tak se přijďte potěšit vánoční atmosférou vytvořenou mnoha borovičkami.