Velikonoce ve třetí třídě

28.03.2018 20:22

Na dnešní den nám paní Kabelková napekla velikonočním cukroví a jidášky. Ty se tradičně pekly na Zelený čtvrtek. Svým tvarem velikonoční jidáše symbolizují provaz. Pojídání jidášů mělo podle pověr člověka ochránit např. proti uštknutí hadem, bodnutí hmyzem nebo i lidskou zradou. Tak snad budeme všichni od těchto nepříjemností uchráněni.

Velikonoční výstava v knihovně

23.03.2018 17:25

Od ponděli 26. do čtvrtka 29. března můžete navštívit v městské knihovně výstavu s velikonočními nápady, které realizovaly děti z hrádeckých školek a škol. Uvidíte zde i práce dětí ze 3. a 4. třídy a kroužku keramiky.

Slepičky

21.03.2018 20:14

Jako každý rok budeme vystavovat práce dětí na Velikonoční výstavě v knihovně. Některé slepičky (práce čtvrťáků) se nám zatím usadily nejen na okenním parapetu, ale i na schodišti.

Tip na akci

14.03.2018 10:40