Pouštění draků v ŠD

02.10.2019 11:06

V úterý 1.10. proběhla ve školní družině
" DRAKIÁDA " . Děti se i přes nespolupráci větru nenechali odradit a odpoledne si všichni užili.

Kalfeřtová Simona
vychovatelka ŠD

Páťáci na EVROPSKÉM DNI JAZYKŮ

02.10.2019 08:46

S páťáky jsme využili toho, že v Krajské vědecké knihovně v Liberci byl pro děti připravený program s přednáškami, kvízy a  speak-dating. Učení se slovíček od rodilých mluvčích v devíti jazycích se líbilo dětem nejvíc. V rámci programu jsme absolvovali také mikro kurs z českého znakového jazyka.

Táborák u školy bude!

01.10.2019 12:01

Vážení rodiče, kolektivně jsme se rozhodli, že i přes vrtkavé počasí táborák od 16:00 proběhne. Pokud plánujete dorazit, vezměte s sebou, prosím, kousek dřeva. Děkuji!

Budeme se na vás těšit!

Táborák u školy