Páťáci na EVROPSKÉM DNI JAZYKŮ

02.10.2019 08:46

S páťáky jsme využili toho, že v Krajské vědecké knihovně v Liberci byl pro děti připravený program s přednáškami, kvízy a  speak-dating. Učení se slovíček od rodilých mluvčích v devíti jazycích se líbilo dětem nejvíc. V rámci programu jsme absolvovali také mikro kurs z českého znakového jazyka.

Táborák u školy bude!

01.10.2019 12:01

Vážení rodiče, kolektivně jsme se rozhodli, že i přes vrtkavé počasí táborák od 16:00 proběhne. Pokud plánujete dorazit, vezměte s sebou, prosím, kousek dřeva. Děkuji!

Budeme se na vás těšit!

Táborák u školy

25.09.2019 16:51

Poděkování za sbírku pro mažoretky

25.09.2019 16:32

Poděkování od DDM Drak patří všem, kteří místní mažoretky podporují! :) Dopis paní ředitelky níže.

Vážení,

velice rády bychom vám poděkovaly za finanční příspěvek pro skupinu Hrádeckých mažoretek, které se díky Vaší podpoře mohly zúčastnit ME EMA ve dnech 28. srpna 2019 až 2. září 2019 ve francouzském Agenu.

Naše mažoretky hrdě reprezentovaly nejen Českou republiku, ale také naše město Hrádek nad Nisou a přivezly si:

• titul Mistr Evropy v kategorii sólo kadet - Karolína Boudová
  • titul Vícemistr Evropy v kategorii sólo junior - Viktorie Janďurová
  • skupina Sluníčka skončila na krásném 7. místě
Ještě jednou vám mockrát děkujeme!

Mgr. Ladislava Jurková, ředitelka
Lenka Palasová, vedoucí Hrádeckých mažoretek