Výlet do Václavic - 2. a 3. třída

11.06.2015 09:15

Zítra - pátek 12.6. - pojedeme na výlet do Václavic - ke včelaři panu Kirschnerovi, tam se dozvíme něco o včelkách a práci s nimi, podíváme se, jak se daří roji včel, který pan Kirschner "odchytil" u nás před školou a vyrobíme si svíčky z včelího vosku. Program, včetně možnosti upéct si na ohníčku buřt nebo chleba bude na celé dopoledne.

Sraz - buď v 7:50 před nádražím (pojedeme linkovým autobusem) nebo před školou v 7:30 a na nádraží dojdeme společně.

S sebou pohodlný oděv a obuv (vhodné jsou dlouhé rukávy a nohavice, ponožky nad kotníky, límeček), svačinu (možno něco na opečení), pití, peníze na autobus - 20 Kč.

Návrat autobusem na nádraží ve 12:22. Pokud máme někoho pustit rovnou z nádraží, musí mít podepsaný lísteček s datem 12.6. a zprávou, že dítě může jít samo domů, nebo kde se má odpojit od dětí, které povedeme ke škole.

Sběrová soutěž

02.06.2015 07:22

s koncem roku končí i sběrová soutěž. Poslední sběr přijímáme do 5.6.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.6.2015.

Dětský den - čtvrtek a pátek !!

01.06.2015 11:21

1. - 4. třída - pátek 5.6.

5. třída - čtvrtek 4.6.

Půjdeme na hřiště na Dolní Sedlo. V tomto areálu a jeho okolí si zahrajeme hry a budeme opékat. S sebou něco chutného na opečení, pití, větší děti mohou vzít kousek dřeva na zátop - třísky! To všechno budou mít v batohu (ne v aktovce ani v igelitce).

Bc. Blanka Trnková

Vše nejlepší ke dni dětí přeje ZŠ Donín!

01.06.2015 09:20