Letní tábory

16.03.2015 11:25

V naší škole se již tradičně nabízí během letních prázdnin pobytový tábor v Dolánkách u Turnova a třetím rokem i příměstský tábor. Příměstský tábor se zázemím v ZŠ Donín proběhne v týdnu od 20.7. – 24.7.2015. Program příměstského tábora je vždy přizpůsoben počasí, pokud je teplo, jezdíme se koupat i do Německa (je nutné mít pro dítě platný cestovní pas), snažíme se vymyslet pro děti atraktivní turistické cíle. Předpokládaná cena bude 1 350Kč, hrazeno z ní bude vše kromě oběda (vstupné, doprava, ovoce…).

Pobytový tábor v Dolánkách proběhne od 16.8. – 22.8.2015. Tady máme možnost koupání, výletů v Českém ráji a vždy se odehrává celotáborová hra, díky které zažijeme spoustu dobrodružství. Na tento tábor jezdí i naši prvňáci, protože dobře znají ostatní účastníky i vedoucí a režim je mírný, jde nám hlavně o to, abychom si užili legraci a prázdniny. Zdravotní dohled máme zajištěný a p. kuchařku už léta osvědčenou.
V průběhu března děti dostanou tištěné letáky a přihlášky. S dotazy se můžete obrátit na p.uč. Kamilu Řezníčkovou a Blanku Trnkovou.
Pro podrobnější informace a novinky sledujte facebook: Tábory při ZŠ Donín.

Mgr. Kamila Řezníčková

<< 57 | 58 | 59 | 60 | 61