„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Letní tábory

16.03.2015 11:25

V naší škole se již tradičně nabízí během letních prázdnin pobytový tábor v Dolánkách u Turnova a třetím rokem i příměstský tábor. Příměstský tábor se zázemím v ZŠ Donín proběhne v týdnu od 20.7. – 24.7.2015. Program příměstského tábora je vždy přizpůsoben počasí, pokud je teplo, jezdíme se koupat i do Německa (je nutné mít pro dítě platný cestovní pas), snažíme se vymyslet pro děti atraktivní turistické cíle. Předpokládaná cena bude 1 350Kč, hrazeno z ní bude vše kromě oběda (vstupné, doprava, ovoce…).

Pobytový tábor v Dolánkách proběhne od 16.8. – 22.8.2015. Tady máme možnost koupání, výletů v Českém ráji a vždy se odehrává celotáborová hra, díky které zažijeme spoustu dobrodružství. Na tento tábor jezdí i naši prvňáci, protože dobře znají ostatní účastníky i vedoucí a režim je mírný, jde nám hlavně o to, abychom si užili legraci a prázdniny. Zdravotní dohled máme zajištěný a p. kuchařku už léta osvědčenou.
V průběhu března děti dostanou tištěné letáky a přihlášky. S dotazy se můžete obrátit na p.uč. Kamilu Řezníčkovou a Blanku Trnkovou.
Pro podrobnější informace a novinky sledujte facebook: Tábory při ZŠ Donín.

Mgr. Kamila Řezníčková

 

<< 57 | 58 | 59 | 60 | 61

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.