„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Břichomluvec

30.01.2019 00:13

Břichomluvec Zdeněk Polách s Matýskem, čupr medvědem a opicí se sešel s našimi dětmi v tělocvičně a byla to pořádná legrace :) Fotky najdete na našem Facebooku.

Mgr. Olga Marešová

 

Kácení stromů - nový termín

24.01.2019 11:49

Vážení, 

během středečního dopoledne (30.1.2019) se bude v prostoru u hlavní brány školy kácet uschlý strom. Prosím, neparkujte zde svá vozidla. V odpoledních hodinách by už neměl být žádný problém. Děkuji!
 
Mgr. Ondřej Hampl
 

Lapbook

23.01.2019 19:59

Co to je?

Je to interaktivní 3D encyklopedie, kterou si děti vytvářejí sami. Jedná se o knihu, která tvoří ucelený soubor informací, zajímavostí a aktivit na dané téma. V páté třídě si do takové knihy děti zpracovaly téma vesmíru.  Lapbook jim umožnil zajímavý přehled probraného učiva, protože se do něj vejde mnoho zajímavých informací a zápisků. Během stříhání, lepení, tvoření kvízu a hledání zajímavostí si děti dané učivo nenásilnou formou také procvičily.                  

Mgr. Blanka Trnková

Čtvrťáci na bruslích

16.01.2019 19:08

Když jsem zjistila, jaký je ve čtvrté třídě zájem dětí o bruslení, tak jsem se rozhodla využít nabídky a jít s dětmi v rámci tělocviku bruslit. Děti si vzaly brusle a helmu a ukázaly, jak zvládají slalom i trefování pukem do branky. Určitě ještě bruslit půjdeme. 

Mgr. Blanka Trnková

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.