Dětský den - čtvrtek a pátek !!

01.06.2015 11:21

1. - 4. třída - pátek 5.6.

5. třída - čtvrtek 4.6.

Půjdeme na hřiště na Dolní Sedlo. V tomto areálu a jeho okolí si zahrajeme hry a budeme opékat. S sebou něco chutného na opečení, pití, větší děti mohou vzít kousek dřeva na zátop - třísky! To všechno budou mít v batohu (ne v aktovce ani v igelitce).

Bc. Blanka Trnková

Vše nejlepší ke dni dětí přeje ZŠ Donín!

01.06.2015 09:20

Středa 13. května - Květinový den (boj proti rakovině)

08.05.2015 10:22

Středa 13. května - Květinový den (boj proti rakovině) - naše škola bude opět prodávat kytičky. Máte-li zájem, dejte svému dítěti 20 Kč a podpořte dobrou věc. Tentokrát má kytička stříbrnou stužku.

Letošní ročník sbírky se věnuje nádorům reprodukčních orgánů.

Více info zde: http://www.denprotirakovine.cz/Sbirka2015.html

Pozvánka na zdravé vaření

30.04.2015 12:23

Milé maminky, babičky, tetičky, odvážní tatínci a další svačináři/-řky,

pojďme si společně vyzkoušet přípravu zdravých svačinek. Těšíme se, že se setkáme s podobně naladěnými lidmi a získáme spoustu inspirací na další společné kuchtění i jiné aktivity.

Sejdeme se v jídelně ZŠ Donín ve čtvrtek 7. května v 16 hodin (čas není až tak závazný, klidně můžete dorazit i později; bačkory nebo návleky na boty s sebou).

Máme slíbené pečení chleba z kvásku od p. Jany Vébrové, kvásek si můžete i odnést domů (v tom případě si vezměte s sebou skleničku, např. od přesnídávky).

Společně se pak pustíme do přípravy pomazánek a ukážeme si, jak se dají nahradit mléčné výrobky. Také nás čeká něco sladkého a další dobroty. Co si navaříme, tak si taky pěkně sníme:) A na suroviny se dobrovolně - symbolicky - složíme. Pokud máte chuť si s námi posedět u zdravého jídla, jste srdečně zváni.

Přihlásit se můžete do úterý 5. 5. osobně ve škole, příp. e-mailem na: rez.kamila@seznam.cz

Pavlína Čápová, Kamila Řezníčková