Foto - Den matek

09.04.2016 12:01
v úterý 12. dubna v 9 hodin přijede fotograf Vítězslav Jón, který nabízí 3 fotografie (téma: Den matek, velikost: 13x18 cm) za 60 Kč. Pokud budete mít zájem, pošlete peníze předem, případně napište email nebo do úkoláčku, že se Vaše dítě fotit bude.

Čokoláda

06.04.2016 12:26

Čokoláda je z kakaové hmoty a ta hmota jsou zase rozemleté kakaové boby. Rostou na stromě, který se jmenuje kakaovník, v Jižní Americe, v Africe,... Do Evropy se kakao dostalo prostřednictvím španělských dobyvatelů. To byla historie. A současnost přišla do třetí třídy v podobě výrobků z čokolády. První přinesla Lili výborné kuličky, v pondělí Davídek /samozřejmě s maminkou/ přinesl veliký dort s čokoládou. Martínek přinesl čokoládový hřeben a druhý Martínek dokonce sám upekl muffiny s čokoládou. Recepty na všechny dobroty máme zapsány v pracovních sešitech.

Den s dopravní výchovou

31.03.2016 11:22
V naší škole proběhne pro děti z 1.-4. třídy ve středu 13.4. "Den s dopravní výchovou", který realizuje Tým silniční bezpečnosti společně s partnery. A jak program vypadá? Bude probíhat na několika tématických stanovištích, kde se bude řešit problematika dopravy ze strany chodce, cyklisty, pasažéra ve vozidle a také základy první pomoci.

Velikonoční výstava v knihovně

18.03.2016 13:09

Děti ze čtvrté a páté třídy vystavují kašírované slepičky a zajíčky v městské knihovně. Přijďte se na jejich výrobky podívat a hlasujte.