„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Foto - Den matek

09.04.2016 12:01
Vážení rodiče, 
v úterý 12. dubna v 9 hodin přijede fotograf Vítězslav Jón, který nabízí 3 fotografie (téma: Den matek, velikost: 13x18 cm) za 60 Kč. Pokud budete mít zájem, pošlete peníze předem, případně napište email nebo do úkoláčku, že se Vaše dítě fotit bude.

 

Čokoláda

06.04.2016 12:26

Čokoláda je z kakaové hmoty a ta hmota jsou zase rozemleté kakaové boby. Rostou na stromě, který se jmenuje kakaovník, v Jižní Americe, v Africe,... Do Evropy se kakao dostalo prostřednictvím španělských dobyvatelů. To byla historie. A současnost přišla do třetí třídy v podobě výrobků z čokolády. První přinesla Lili výborné kuličky, v pondělí Davídek /samozřejmě s maminkou/ přinesl veliký dort s čokoládou. Martínek přinesl čokoládový hřeben a druhý Martínek dokonce sám upekl muffiny s čokoládou. Recepty na všechny dobroty máme zapsány v pracovních sešitech.
Mgr. Zdenka Vachková

 

Den s dopravní výchovou

31.03.2016 11:22
V naší škole proběhne pro děti z 1.-4. třídy ve středu 13.4. "Den s dopravní výchovou", který realizuje Tým silniční bezpečnosti společně s partnery. A jak program vypadá? Bude probíhat na několika tématických stanovištích, kde se bude řešit problematika dopravy ze strany chodce, cyklisty, pasažéra ve vozidle a také základy první pomoci.
Mgr. Blanka Trnková
 
 

Velikonoční výstava v knihovně

18.03.2016 13:09

Děti ze čtvrté a páté třídy vystavují kašírované slepičky a zajíčky v městské knihovně. Přijďte se na jejich výrobky podívat a hlasujte.
 

 

<< 53 | 54 | 55 | 56 | 57 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.