„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Zdravé svačinky ve 3. třídě

17.03.2015 02:24

V prosinci jsme ve 3. třídě začali zdravě svačit. Vedly nás k tomu koblihy, bonbóny a další sladkosti - které si děti do školy nosily místo kvalitní svačiny. Příliš mnoho cukru tělu nesvědčí, k tomu se přidává hyperaktivita a zároveň snížená pozornost. A tak se stalo, že od koblih a slazených nápojů děti přešly ke zdravým svačinám, rodiče se přímo překonávají, za což jim patří velký dík!! Je opravdu radost dívat se na děti, kterým chutná a ještě se zlepšilo jejich chování, jsou klidnější a lépe se soustředí. Možná se to někomu bude zdát divné a neuvěřitelné, ale věřte tomu :-) Ještě jednou VELKÉ DÍKY RODIČŮM :-)

Mgr. Olga Marešová

 

Letní tábory

16.03.2015 11:25

V naší škole se již tradičně nabízí během letních prázdnin pobytový tábor v Dolánkách u Turnova a třetím rokem i příměstský tábor. Příměstský tábor se zázemím v ZŠ Donín proběhne v týdnu od 20.7. – 24.7.2015. Program příměstského tábora je vždy přizpůsoben počasí, pokud je teplo, jezdíme se koupat i do Německa (je nutné mít pro dítě platný cestovní pas), snažíme se vymyslet pro děti atraktivní turistické cíle. Předpokládaná cena bude 1 350Kč, hrazeno z ní bude vše kromě oběda (vstupné, doprava, ovoce…).

Pobytový tábor v Dolánkách proběhne od 16.8. – 22.8.2015. Tady máme možnost koupání, výletů v Českém ráji a vždy se odehrává celotáborová hra, díky které zažijeme spoustu dobrodružství. Na tento tábor jezdí i naši prvňáci, protože dobře znají ostatní účastníky i vedoucí a režim je mírný, jde nám hlavně o to, abychom si užili legraci a prázdniny. Zdravotní dohled máme zajištěný a p. kuchařku už léta osvědčenou.
V průběhu března děti dostanou tištěné letáky a přihlášky. S dotazy se můžete obrátit na p.uč. Kamilu Řezníčkovou a Blanku Trnkovou.
Pro podrobnější informace a novinky sledujte facebook: Tábory při ZŠ Donín.

Mgr. Kamila Řezníčková

 

<< 51 | 52 | 53 | 54 | 55

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.