Volby do Rady školy

21.10.2015 10:03

V Radě školy je 1 zástupce rodičů. Na uvolněné místo musíte zvolit svého zástupce. Na lístku, který vám děti donesou domů, zakroužkujte jedno jméno a lístek pošlete zpět. Děkujeme.

1. paní P.Řeháčková

2. paní L.Dobešová

3. paní A.Kotková

Po stopách Vietnamu

19.10.2015 11:06

Akce s názvem „Po stopách Vietnamu“ je zaměřena na problematiku integrace cizinců a hravou formou seznámí žáky 1. stupně se způsobem života lidí ve Vietnamu a Vietnamců u nás. Jeho cílem je umožnit českým dětem udělat si vlastní názor na Vietnam, jeho odlišnou kulturu či zvyky a snížit tak bariéru mezi majoritou a minoritou. Tento program nám nabídlo Centrum na podporu integrace cizinců a postupně se ho zúčastní všichni žáci školy.

Halloweenská diskotéka

19.10.2015 10:29

Lehce halloweenská diskotéka se pro děti navštěvující ŠD uskuteční ve čtvrtek 22.10. od 13.30 do 15.00. Na programu budou tanečky a soutěže. Halloweenské masky (tedy masky strašidel) jsou vítány.

Naši prvňáčci v novinách

16.10.2015 11:38