„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Rada školy - volby

02.11.2015 12:32

Při základních, středních a vyšších odborných školách se zřizuje školská rada. Školská rada je orgán školy umožňující zákonným zástupcům nezletilých žáků, pedagogickým pracovníkům školy, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě školy. 
Na ZŠ Donín má školská rada 3 členy, zřizovatele zastupuje pan Petr Dlouhý, pedagogy Mgr. Zdenka Vachková a zástupce rodičů jste volili. Zde jsou výsledky:
1. paní P. Řeháčková    26 hlasů
2. paní A. Kotková        23 hlasů
3. paní L. Dobešová      21 hlasů
Děkujeme všem rodičům, kteří se voleb zúčastnili.

 

Pouštění draků

26.10.2015 18:27

Děti ze školky se přinesly draky a padáčky, školáci měli draky různých velikostí. Zpočátku se vítr před námi schovával, draci zůstávali při zemi. Ale po půl hodině se situace změnila a vítr foukl do plachet - vlastně do draků - a draci vyletěli vzhůru. Ještě že je "umělka" tak rozlehlá, jinak by docházelo ke srážkám dětí i draků. Na tu nádhernou podívanou se přišly podívat i děti z malého oddělení donínské školky. Líbilo se to dětem i nám dospělým. A školku jsme pozvali na návštěvu do školy. Tak zatím ahoj. (další fotky na Facebooku)
Mgr. Zdenka Vachková

 

Ředitelské volno

26.10.2015 11:54

Milé děti, vážení rodiče, v pondělí 16.11. budeme mít ředitelské volno (technické důvody). Obědy nebudou, družina dle domluvy s p. vychovatelkou Hamplovou.

 

Donínské posvícení

22.10.2015 14:21

Družina bude tento den končit v 15:30, není v našich silách hlídat družinové děti
a starat se o program akce, děkujeme za pochopení.

 

<< 51 | 52 | 53 | 54 | 55 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.