Divadlo ve škole

15.04.2016 13:45

Včera měly děti z dramatického kroužku premiéru s pohádkou "Otesánek má narozeniny" a obnovenou premiéru s pohádkou "O třech kuřátkách". Tyto pohádky hrály pro své spolužáky v tělocvičně a v sobotu je zahrají v sále kina v programu Hrádeckého divadelního jara. Fotky na Facebooku.

Soutěž mladých cyklistů - 1. místo

13.04.2016 13:33

V oblastním kole soutěže mladých cyklistů se čtyřčlenné družstvo čtvrťáků (A. Čiháková, Z. Sobotková, A. Bretšnajdr, N. Simm) umístilo na 1. místě. Konkurence byla veliká, 23 škol z libereckého kraje! Gratulujeme!

Foto - Den matek

09.04.2016 12:01
v úterý 12. dubna v 9 hodin přijede fotograf Vítězslav Jón, který nabízí 3 fotografie (téma: Den matek, velikost: 13x18 cm) za 60 Kč. Pokud budete mít zájem, pošlete peníze předem, případně napište email nebo do úkoláčku, že se Vaše dítě fotit bude.

Čokoláda

06.04.2016 12:26

Čokoláda je z kakaové hmoty a ta hmota jsou zase rozemleté kakaové boby. Rostou na stromě, který se jmenuje kakaovník, v Jižní Americe, v Africe,... Do Evropy se kakao dostalo prostřednictvím španělských dobyvatelů. To byla historie. A současnost přišla do třetí třídy v podobě výrobků z čokolády. První přinesla Lili výborné kuličky, v pondělí Davídek /samozřejmě s maminkou/ přinesl veliký dort s čokoládou. Martínek přinesl čokoládový hřeben a druhý Martínek dokonce sám upekl muffiny s čokoládou. Recepty na všechny dobroty máme zapsány v pracovních sešitech.