Výroba adventních věnců

01.12.2015 11:30

V sobotu 28.11. před obědem jsme se sešli s dětmi a jejich maminkami a babičkami, abychom si vyrobili adventní věnce. Protože všichni byli moc šikovní, práce šla pěkně od ruky, domů si děti odnášely krásné věnečky. Mám radost, že se věnečky líbily a někteří se pustili do další výroby i doma. Tak ať vám prozáří adventní čas.

Mgr. Kamila Řezníčková

Pravěk v Severočeském muzeu

30.11.2015 12:06

V Liberci byla výstava o pravěku. Děti si prohlédly výstavu, ale potom vyráběly předměty z hlíny, kreslily obrázky, hrály si na archeology a tkaly látku. Fotky najdete na Facebooku.

Třeťáci na bowlingu

30.11.2015 11:43

V úterý 24.11. odpoledne jsme se vydali zahrát si bowling. Někteří ani nevěděli, co to vlastně budou hrát, ale všichni se moc těšili. Měli jsme zamluvené dvě dráhy na dvě hodiny, na každé dráze hrálo 10 dětí, dokonce i jeden chlapec ze školky. Nejde o to, kdo byl první. Šlo o to, abychom se pobavili a zasportovali si. A protože s námi byli i rodiče, druhé kolo patřilo dospělým. Měli jsme s sebou taky něco na útratu, takže hladem a žízní jsme rozhodně netrpěli. Odpoledne se opravdu povedlo. Další fotky na FB.

Třídní schůzky a kroužek kytary

29.11.2015 19:41

v pondělí a ve středu odpadne kroužek kytary z důvodu konání třídních schůzek prvního ročníku. Lekce budou nahrazeny jiný den. Děkuji za pochopení.