Včerejší povídání s cestovatelem

20.12.2018 11:35

Včerejší přednáška s cestovatelem "Ondřejem." Včetně ukázek hudebních nástrojů z Nového Zélandu, Asie a Japonska.

Družina pro zvířátka

17.12.2018 22:09

Minulý týden se děti ze školní družiny vydaly do lesa krmit zvířátka. To, co se podařilo cestou ke krmelci nesníst, snědí chlupáči a opeřenci z přírody. Dobrou chuť a hezké svátky!

Mikulášský turnaj ve vybíjené

17.12.2018 12:02

V pátek 7.12. 2018 uspořádala paní vychovatelka Simona Kalfeřtová turnaj ve vybíjené, kterého se zúčastnila ZŠ Lidická a ZŠ Donín. Děti ze 2. a 3. třídy se mnoho dní před tím připravovaly na souboj s dětmi  jiné školy. Trénovaly každou volnou chvilku po vyučování i ráno před vyučováním.
A vyplatilo se to. Děti z Donína porazily silného soupeře ze ZŠ Lidická. Všechny děti dostaly diplom a odměnu a určitě se spolu ještě setkají při jiné příležitosti.

Pozvánka na Vánoce ve škole

12.12.2018 12:39

Vážení,

zveme vás v úterý 18.12. do ZŠ Donín!

Škola je otevřena od 15:45 (čas na klábosení a mlsoty), oficiální program začíná v 16:05.

Prosíme všechny šikovné maminky či babičky (případně tatínky a dědečky) o cukroví ke kávě a čaji. Děkujeme!

Program:

• Vánoční zpívání
  • Malá vánoční pohádka
  • Prodej drobné rukodělné práce dětí a charitativních výrobků
Akce bude končit v cca 17:15, jako třešnička na dortu bude ohnivé vystoupení skupiny Playmen před budovou školy.

* Během akce za děti ručí rodiče! Kvůli akci bude provoz družiny ukončen v 15:45! Děkujeme za pochopení!