Vánoční stromečky

08.12.2015 13:46

Tak jako každý rok žáci ozdobili v Chrámu Pokoje dva vánoční stromečky. Přijďte se podívat a potěšit od 10. do 13.12. Vernisáž je ve čtvrtek 10.12. v 17 hodin.

Mikuláš

04.12.2015 13:02

Ráno našly děti ve svých třídách pekelné dopisy přímo od Lucifera. A pak to všechno začalo - děti musely jít do sklepa, tam se na pokyn anděla zvážily na váze hříchů a podle toho, co váha ukázala, byly buď odměněny ovocem a domácím perníkem nebo potrestány čertovou bednou! Prvňáčci naštěstí ještě letos do temného sklepa nemuseli, ale slzička ukápla i ve třídě. Fotky najdete na Facebooku - ty ze sklepa jsou focené s bleskem - ale jinak tam byla opravdu černočerná TMA !

Výroba adventních věnců

01.12.2015 11:30

V sobotu 28.11. před obědem jsme se sešli s dětmi a jejich maminkami a babičkami, abychom si vyrobili adventní věnce. Protože všichni byli moc šikovní, práce šla pěkně od ruky, domů si děti odnášely krásné věnečky. Mám radost, že se věnečky líbily a někteří se pustili do další výroby i doma. Tak ať vám prozáří adventní čas.

Mgr. Kamila Řezníčková

Pravěk v Severočeském muzeu

30.11.2015 12:06

V Liberci byla výstava o pravěku. Děti si prohlédly výstavu, ale potom vyráběly předměty z hlíny, kreslily obrázky, hrály si na archeology a tkaly látku. Fotky najdete na Facebooku.