„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Vánoční stromečky

08.12.2015 13:46

Tak jako každý rok žáci ozdobili v Chrámu Pokoje dva vánoční stromečky. Přijďte se podívat a potěšit od 10. do 13.12. Vernisáž je ve čtvrtek 10.12. v 17 hodin.
Mgr. Blanka Trnková

 

Mikuláš

04.12.2015 13:02

Ráno našly děti ve svých třídách pekelné dopisy přímo od Lucifera. A pak to všechno začalo - děti musely jít do sklepa, tam se na pokyn anděla zvážily na váze hříchů a podle toho, co váha ukázala, byly buď odměněny ovocem a domácím perníkem nebo potrestány čertovou bednou! Prvňáčci naštěstí ještě letos do temného sklepa nemuseli, ale slzička ukápla i ve třídě. Fotky najdete na Facebooku - ty ze sklepa jsou focené s bleskem - ale jinak tam byla opravdu černočerná TMA !
Mgr. Olga Marešová

 

Výroba adventních věnců

01.12.2015 11:30

V sobotu 28.11. před obědem jsme se sešli s dětmi a jejich maminkami a babičkami, abychom si vyrobili adventní věnce. Protože všichni byli moc šikovní, práce šla pěkně od ruky, domů si děti odnášely krásné věnečky. Mám radost, že se věnečky líbily a někteří se pustili do další výroby i doma. Tak ať vám prozáří adventní čas.

Mgr. Kamila Řezníčková

 

Pravěk v Severočeském muzeu

30.11.2015 12:06

V Liberci byla výstava o pravěku. Děti si prohlédly výstavu, ale potom vyráběly předměty z hlíny, kreslily obrázky, hrály si na archeology a tkaly látku. Fotky najdete na Facebooku.
Mgr. Zdenka Vachková

 

<< 48 | 49 | 50 | 51 | 52 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.