Rozloučení se školním rokem

16.06.2016 14:07

Vážení rodiče, prarodiče... a přátelé školy,

dovolujeme si Vás pozvat na akci Rozloučení se školním rokem, která se koná ve středu 22.6.2016 od 15:45 hodin. Kromě vystoupení žáků jednotlivých tříd uvidíte i několik koncertíků dětí, které navštěvují ZUŠ a také kytarový kroužek na naší škole. Další program bude upřesněn nebo se můžete nechat překvapit. Všichni prvňáčci dostanou dárek za to, že přežili první rok ve škole, dále oceníme nejlepší žáky a na závěr se slavnostně rozloučíme s odcházejícími páťáky.
Zároveň bychom Vás tímto chtěli požádat o napečení či nakoupení dobrůtek. Nosit je můžete ráno nebo od 11:30 do 15:30 do družiny. Přípravy budou probíhat cca od 15 hodin, vítán je každý, kdo nám bude chtít pomoci a předem za to děkujeme!

Těšíme se, že s námi a Vašimi dětmi strávíte pěkné odpoledne:-)

Kolektiv ZŠ Donín

Průkaz cyklisty

09.06.2016 13:54

V pátek 10.6. pojedou čtvrťáci na dopravní hřiště do Liberce, napíšou si testík, projedou se na kole a dostanou průkaz cyklisty. Přezůvky, psací potřeby a přilbu s sebou. Odjezd od školy je v 8:15. Učení si brát nemusí, jen domácí sešit z ČJ.

Sběrová soutěž 2015/2016

07.06.2016 12:37

do konce tohoto týdne mohou děti nosit sběrové lístečky. Sběr jako takový (již mimo soutěž) přijímáme do 16.6.! Pak již nevozte! Děkujeme!

Soutěž o pohár mikroregionu Hrádecko – Chrastavsko

06.06.2016 14:44

V úterý 24.5.2016 se v Mníšku u Liberce konal druhý ročník sportovní soutěže o pohár mikroregionu Hrádecko – Chrastavsko. Zúčastnilo se ho devět šestičlenných družstev ze základních škol mikroregionu. Hlavním závodem byl terénní běh s překážkami, který děti běžely ve dvojicích. Běh byl doplněný vedlejšími disciplínami jako třeba cvrnkání kuliček nebo chůze na chůdách. Za naši školu závodily tyto dvojice: Tina Hovorková a Veronika Půtová, Nicolas Simm a Jakub Blažek, Aleš Bretšnajdr a Tomáš Doležal. Děti si vedly velmi dobře a získaly 2. místo a stříbrný pohár pro naši školu. Za jejich výkony jim náleží velká gratulace. Velký dík patří také pořádající škole v Mníšku, která připravila hezký závod a výborné zázemí, takže jsme si celé dopoledne s dětmi užily a už se těšíme na příští rok v Bílém Kostele.
Mgr. Kamila Řezníčková