Sladký den ve 3. třídě

18.02.2016 13:59

Již před prázdninami se děti rozhodly, že zkusí připravit pohoštění přímo ve škole. Utvořily skupinky po 3 - 4 dětech, dohodly se na receptu, rozdělily si úkoly. A ve středu nastal den vaření. Začalo to mytím ovoce, následovalo krájení, míchání, aranžování a samozřejmě ochutnávání. Sladká vůně se linula nejen po třídě, ale i po celé škole. Konečně bylo hotovo a nastalo ochutnávání. Někteří k tomu měli i šampus nebo výborný ovocný džus, který si dívky vymačkaly z přineseného ovoce. A protože třeťáci mají kamarády i v jiných třídách, tak je pozvali na ochutnávku. Dětem se to moc povedlo. Ochutnat nemůžete, nic nezbylo, ale podívat se na fotografie z naší akce je možné (na Facebooku).

Výsledky zápisu

01.02.2016 10:35
registrační číslo uchazeč přijat registrační číslo uchazeč přijat
1 ANO 13 ANO
2 ANO 14 ANO
3 ANO 15 ANO
4 ANO 16 ANO
5 ANO 17 ANO
6 ANO 18 ANO
7 ANO 19 ANO
8 ANO 20 ANO
9 ANO 21 ANO
10 ANO 22 ANO
11 ANO 23 ANO
12 ANO

Mgr. Olga Marešová, ředitelka školy
Školský zákon č. 561/2004 Sb., ve znění k 1.1.2012
§ 183, odst. 2
Rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti o přijetí ke vzdělávání, se oznamují zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem s výsledkem řízení u každého uchazeče. Seznam se zveřejňuje na veřejně přístupném místě ve škole a též způsobem umožňujícím dálkový přístup, a to alespoň na dobu 15 dnů, obsahuje datum zveřejnění 1.2.2016. Zveřejněním seznamu se považují rozhodnutí, kterými se vyhovuje žádostem o přijetí ke vzdělávání, za oznámená.

Soutěž "O zvonek svaté Zdislavy" ve hře Člověče, nezlob se

28.01.2016 17:13

Soutěže se zúčastnili žáci ze všech tříd, pět dětí včera odehrálo finálové kolo. Všichni finalisté obdrželi diplom - a k 1. místu gratulujeme Klárce Stehlíkové ze 3. třídy!! Klárka dostala krásnou figurku se zvonečkem - jen pro tuto příležitost ji nechal vyrobit PharmDr. Lubomír Jaroš. Svatá Zdislava, na jejíž počest děti hru hrály, je patronkou rodin, dětí a také Libereckého kraje. Více fotek na Facebooku.

Zápis do 1. třídy

12.01.2016 13:49

Matematika Hejného metodou

Zkušenosti rodičů a učitelů s Hejného metodou najdete i na Facebooku: