Den s dopravní výchovou

31.03.2016 11:22
V naší škole proběhne pro děti z 1.-4. třídy ve středu 13.4. "Den s dopravní výchovou", který realizuje Tým silniční bezpečnosti společně s partnery. A jak program vypadá? Bude probíhat na několika tématických stanovištích, kde se bude řešit problematika dopravy ze strany chodce, cyklisty, pasažéra ve vozidle a také základy první pomoci.

Velikonoční výstava v knihovně

18.03.2016 13:09

Děti ze čtvrté a páté třídy vystavují kašírované slepičky a zajíčky v městské knihovně. Přijďte se na jejich výrobky podívat a hlasujte.

22.02.2016 12:41

Krásné stránky s procvičováním matematiky na počítači najdete zde: http://www.matika.in/cs/

Maškarní karneval

19.02.2016 12:24

Dětský maškarní karneval - pro děti navštěvující družinu.
Středa 24.2. od 13:30 hod.
Program: představení masek, hry, soutěže, diskotéka.
S sebou masku a dobrou náladu.