Květinový den

09.05.2016 14:08

Ve středu je 11. květen - Květinový den (boj proti rakovině) - a naše škola bude opět prodávat kytičky. Máte-li zájem, dejte svému dítěti 20 Kč a podpořte dobrou věc. Tentokrát má kytička růžovou stužku. Letošní ročník sbírky se věnuje rakovině prsu - https://www.denprotirakovine.cz/sbirka-2016/

V srdci paní Zdislavy

04.05.2016 11:57

V neděli 1. května bylo pozváno šest dětí z výtvarné školičky do ambitu kláštera dominikánů v Jablonném v Podještědí, aby si zde převzaly ocenění ve výtvarné soutěži V SRDCI PANÍ ZDISLAVY. Tématem prvního ročníku soutěže je pohled na svatou Zdislavu jako manželku a matku.
Záštitu nad soutěží převzali Dominik kardinál Duka OP, primas český, Mons. Jan Baxant, biskup litoměřický, fr. Benedikt Mohelník OP, provinciál dominikánů, hejtman Libereckého kraje a starosta města Jablonné v Podještědí.
Do soutěže bylo přihlášeno celkem 222 výkresů z různých koutů Čech. Děti z výtvarné školičky se umístily od 2. do 15. místa. Gratulujeme!

Justina Kirschnerová - 3. místo                                                   Veronika Půtová - 2. místo

Divadlo ve škole

15.04.2016 13:45

Včera měly děti z dramatického kroužku premiéru s pohádkou "Otesánek má narozeniny" a obnovenou premiéru s pohádkou "O třech kuřátkách". Tyto pohádky hrály pro své spolužáky v tělocvičně a v sobotu je zahrají v sále kina v programu Hrádeckého divadelního jara. Fotky na Facebooku.

Soutěž mladých cyklistů - 1. místo

13.04.2016 13:33

V oblastním kole soutěže mladých cyklistů se čtyřčlenné družstvo čtvrťáků (A. Čiháková, Z. Sobotková, A. Bretšnajdr, N. Simm) umístilo na 1. místě. Konkurence byla veliká, 23 škol z libereckého kraje! Gratulujeme!