Donínské posvícení

22.10.2015 14:21

Družina bude tento den končit v 15:30, není v našich silách hlídat družinové děti
a starat se o program akce, děkujeme za pochopení.

Donínská školka a škola opět spolu

21.10.2015 21:35

V pátek 23.10. si děti ze školky a třeťáci ze školy přinesou své draky a vyrazí do přírody. Počasí nám snad bude přát, pršet nemá, vítr by měl foukat mírný. Moc se na to těšíme, protože se při pouštění draků vždycky užije moc legrace.

www.proskoly.cz

21.10.2015 12:05

V nejbližší době děti dostanou lísteček s přístupovými údaji na internetové stránky http://www.proskoly.cz/ - jsou to stránky plné testů a procvičování učiva (ČJ, M, AJ, NJ, čtenářská gramotnost, dopravní výchova, testy dětských schopností, paměťové testy, testy pro nejmenší). Naše škola vlastní licenci na 1 rok, takže děti mohou vesele procvičovat. Po prvním přihlášení doma doporučujeme uložit heslo, přihlašovací údaje jsou dlouhé a děti by v nich mohly udělat chybu.

Volby do Rady školy

21.10.2015 10:03

V Radě školy je 1 zástupce rodičů. Na uvolněné místo musíte zvolit svého zástupce. Na lístku, který vám děti donesou domů, zakroužkujte jedno jméno a lístek pošlete zpět. Děkujeme.

1. paní P.Řeháčková

2. paní L.Dobešová