Hezké prázdniny!

29.06.2018 14:48

Dnes se předalo vysvědčení, pátá třída si naposledy zazvonila zvonečky. Přejeme hodně štěstí na druhém stupni a všem žákům klidné a příjemné prázdniny!

Uvidíme se 3.září 2018!

ZŠ Donín!

Nejlepší žáci a nejlepší sběrová třída

25.06.2018 14:06

Odcházející pátá třída dostala dnes ocenění za nejlepší výsledky ve sběrové soutěži. Zároveň byli oceněni i jednotlivci (Matěj Tvaroh, Bára Řeháčková, Jakub Zárybnický a Tomáš Chlád).

Za dosažené studijní výsledky byli současně oceněni: Natálka Kaprasová (4.tř.), Ondřej Matuška (5.tř.), Anička Szymszová (5.tř.). Osobností školy je Bára Řeháčková (5.tř.) a skokanem školy je Ondřej Semecký (3.tř.). Gratulujeme!

5. třída ze ZŠ Donín navštívila Harrachov

22.06.2018 14:45

Ve čtvrtek 21.6. 2018 se vydala skupina dětí a dospělých na výlet do Harrachova. Někteří tam již byli, ale většina se tam podívala poprvé. Po dvou hodinách jízdy vlakem jsme dorazili do města. Začátek byl u skláren, ale děti se nejvíc těšily na bobovou dráhu. A ta byla senzační. Pak jsme pokračovali Anenským údolím k lanovce a můstkům. Naším cílem ale byly Mumlavské vodopády. Liščí stezka nám zabrala pár minut, protože nás lákala voda. Voda byla studená, ale v tom teple jí neodolal nikdo. V místní restauraci jsme utratili další peníze a poslední zastávka byla v muzeu přírody. Výlet se líbil dětem i dospělým, kterým děkuji za pomoc.

Poslední týden školy

20.06.2018 14:44

Poslední týden se ve škole většinou již neučí, pouze se dokončují některá cvičení, odevzdávají se učebnice apod. Všechny třídy mají od 8:15 do 11:55 hod, odpolední výuka odpadá, obědy se vydávají do 12:20 hodin.

Děti si ze školy odnesou domů potřeby na výtvarnou výchovu, cvičební úbory, výkresy, ve čtvrtek i ručníky a bačkory. V pátek přijdou do školy jen pro vysvědčení (mohou v botách) a v 9 hodin odejdou domů nebo do družiny.

Poslední den školního roku děti vždy pospíchají domů ukázat svá vysvědčení a ve školní družině zůstávají po obědě 2 až 3 děti. Z tohoto důvodu bude v pátek 29. 6. ukončena družina již ve 12:30

Kdo má problém s vyzvednutím dítěte do této doby, má možnost dohodnout se s vedením školy na individuálním řešení. Obědy se v pátek vydávají jen do 11:15 hodin.