Kytky do dobrých rukou...

14.06.2019 13:18

Komentář netřeba.. Děkuji paní Jirákové!

Dramatický kroužek

13.06.2019 15:07

V tomto školním roce si děti z dramatického kroužku připravily dvě hry. O Vánocích zahrály Biblický příběh a v druhém pololetí se učily pohádku O třech kuřátkách, kterou představily v tělocvičně pro všechny děti  i pro své rodiče.

Kam v teplém počasí?

11.06.2019 08:14

Když ti vedro působí muka zajdi s družinou na nanuka :)

Simona Kalfeřtova

Družina na Policii ČR

10.06.2019 11:45

Ve čtvrtek 6.6. navštívily děti z družiny obvodní oddělení Policie ČR v Hrádku nad Nisou. Děti nahlédly do prostor, které nejsou přístupné běžnému návštěvníkovi, dokonce si vyzkoušely pobyt v cele :). Zaměstnanci Policie si s dětmi povídali o rizikových situacích a jejich řešení. Následovala prohlídka policejního vozidla včetně nestandardní výbavy. Děti byly po celou dobu prohlídky hodné a proto si vysloužily odměnu v podobě zmrzliny.

Bc. Růžena Filipová