Výstava vánočních stromečků v kostele

11.12.2019 08:32

Letos poprvé má donínská škola tři ozdobené stromečky. Za družinu, 1. a 2. třídu a 4. a 5. třídu.

Vernisáž nazdobených stromků proběhne ve čtvrtek 12.12. od 17 hodin, a pro veřejnost bude výstava přístupná i o víkendu od 14 do 16 hodin.

Všechny stromečky jsou krásně nazdobené, tak se přijďte potěšit vánoční atmosférou vytvořenou mnoha borovičkami.

Čerti v Doníně

11.12.2019 08:30

Jako každý rok si páťáci připravili pro ostatní děti čertovskou nadílku. Celá třída se převlékla do čertovského a anděl přiváděl děti do sklepa, kde plnily čertovské úkoly.

Cukrování ve čtvrté třídě

11.12.2019 08:23

Děti si s domova přinesly hotové těsto a ve škole o pracovních činnostech tvořily cukroví. Bylo moc dobré!

Vybíjená ve školní družině

10.12.2019 13:49

V pátek 6.12.2019 se děti ze školní družiny zúčastnily turnaje ve vybíjené.
Bylo to odpoledne náročné na fyzičku, ale naše družstvo se drželo statečně. Jelikož může být vítěz jen jeden, letos se jím stala ZŠ Lidická.
I přes závan zklamání se však těší na příští rok. Všem za statečnost a chuť soutěžit děkuji :)
Simona Kalfeřtová
vychovatelka