„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

„Posláním od začátku do konce budiž hledati a nalézati způsob, který by umožnil, aby učitelé méně učili, žáci se však více naučili, aby ve školách něměl místa křik, pocit ošklivosti, vědomí marné práce." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Plavecký den v Liberci

02.05.2019 16:10

Ve čtvrtek 2.5. v době ředitelského volna vyjeli prvňáčci do Liberce. Do bazénu. Těšili se na to celý týden, podle rodičů nemohli ten den ani dospat. Sešli jsme se na nádraží, jeli jsme vlakem, tramvají, autobusem. Byla totiž výluka. V bazénu bylo teplo, ve vířivkách teplá voda, ale Kneippův chodník některé překvapil. Vyzkoušeli jsme všechno, jen 50 m bazén byl pro nás moc hluboký.  Abychom si pobyt v bazénu užili, na to dohlížela paní učitelka a paní asistentka. Cestou k vlaku jsme utratli peníze za zmrzlinu a různé sladkosti a spokojeně jsme odjeli domů do Hrádku n. N. 
Mgr. Zdenka Vachková

 

 

Čarodějnický rej v družině

29.04.2019 19:52
Na přílet čarodějnic jsme se ve školní družině poctivě připravovali celý týden. Kreslili jsme ježibaby, vyzdobili jsme družinu a vyrobili jsme si čarodějnici. Počasí nám nepřálo, a tak jsme si "čarodějnický rej" užívali v prostorách školy, kde děti plnily připravené úkoly. Zábavné odpoledne jsme si všichni užili.
Simona Kalfeřtová
vychovatelka
 
 

Příměstské tábory

26.04.2019 15:44

Na letní prázdniny vám chceme nabídnout dva příměstské tábory. Oba budou tradičně s výlety do okolí a koupáním (i do Německa). Program přizpůsobíme počasí. Obědy si děti řeší individuálně a podle programu. 

I. tábor: 15.7. - 19. 7. 2019

II. tábor: 22.7. - 26. 7. 2019 

Tábory se budou konat, pokud se přihlásí alespoň 15 dětí.

Přihlášky bude rozdávat paní učitelka Řezníčková

 

 

Blíží se...

26.04.2019 13:23

Již v pondělí má družina čarodějnické opékání a již celý týden máme tyto krasavice na oknech...

Mgr. Ondřej Hampl

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.