„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Záložka spojuje školy

06.11.2017 17:24

Záložky, které vytvořily děti ze třetí a čtvrté třídy už byly odeslány na Slovensko. Doufáme, že čtyřicet záložek a přiložené letáčky o Hrádku nad Nisou udělají dětem ze slovenského Bačkova radost.

Mgr. Blanka Trnková

 

Třídíte odpad?

05.11.2017 16:02

Třídíte odpad? Škola Donín ano. V pátek měla 5. třída  za úkol naložit všechen donesený sběr do přistaveného kontejneru. Sklep byl plný papíru, pet lahví, tetra packů. Sběru ale bylo tolik, že se podařilo naložit pouze papír. Musím pochválit všechny děti, které se akce zúčastnily. Velkou pochvalu si ale také zaslouží žáci naší školy, rodiče, prarodiče,…., kteří takové množství sběru přinesli. Sběr pokračuje a my se těšíme na dobu, kdy zase sklep bude plný.
Mgr. Zdena Vachková

 

Lesní společenstvo v 5. třídě

25.10.2017 17:39

Na pracovní činnosti so děti měly přinést různé přírodní materiály - šišky, kaštany, žaludy, šípky, listy,..... Některé děti si přibalily doma i tavné pistole nebo malou vrtačku. O podobě lesního strašidla jsme si povídali a pak jsme se pustili do práce. Fantazie se tentokrát dostavila a výrobky byly opravdu překrásné. A proto jsme uspořádali malou výstavku na chodbě. Pokud máte zájem vidět naše lesní strašidla, zastavte se v naší škole. 

Mgr. Zdena Vachková

 

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

18.10.2017 15:02

Vážení rodiče,

v pátek a sobotu (20. - 21.10.2017) se i v naší škole budou konat volby do Parlamentu ČR. Ač se to může zdát pro někoho jako ztráta času, tak apeluji na všechny, aby určitě volit přišli. Volební místnost bude zřízena ve 4. třídě. V pátek se volí od 14 - 22 h. V sobotu od 8 - 14 h

Mgr. Ondřej Hampl

 

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>