Staronová počítačová učebna

20.05.2019 14:36

Během ředitelského volna došlo k drobným stavebním úpravám v elektroinstalaci budovy a především k výměně zastaralé počítačové techniky. Žáci mají nově vybavenou počítačovou učebnu. Bohužel finance nevystačily na výměnu monitorů, ale i tak jde konečně o důstojné pracovní stanice. Vybavení bylo financované z EU projektů a realizované firmou Artemis s.r.o.

Florbalový turnaj

16.05.2019 08:38
Dne 14.5.2019 jsme se zúčastnili florbalového turnaje společně s dětmi ze ZŠ Lidická.
Kluci hráli opravdu příkladně, šlo jim pouze o sportovní zážitek a proto jim náleží velká pochvala za jejich fair-play chování a celkovou vzornost v průběhu turnaje.
Děkuji paní učitelce Monice Filipové, že nás pozvala. Už teď, se těšíme na další společné sportovní setkání.

Simona Kalfeřtová
vychovatelka ŠD Donín

Plavecký den v Liberci

02.05.2019 16:10

Ve čtvrtek 2.5. v době ředitelského volna vyjeli prvňáčci do Liberce. Do bazénu. Těšili se na to celý týden, podle rodičů nemohli ten den ani dospat. Sešli jsme se na nádraží, jeli jsme vlakem, tramvají, autobusem. Byla totiž výluka. V bazénu bylo teplo, ve vířivkách teplá voda, ale Kneippův chodník některé překvapil. Vyzkoušeli jsme všechno, jen 50 m bazén byl pro nás moc hluboký.  Abychom si pobyt v bazénu užili, na to dohlížela paní učitelka a paní asistentka. Cestou k vlaku jsme utratli peníze za zmrzlinu a různé sladkosti a spokojeně jsme odjeli domů do Hrádku n. N.

Čarodějnický rej v družině

29.04.2019 19:52
Na přílet čarodějnic jsme se ve školní družině poctivě připravovali celý týden. Kreslili jsme ježibaby, vyzdobili jsme družinu a vyrobili jsme si čarodějnici. Počasí nám nepřálo, a tak jsme si "čarodějnický rej" užívali v prostorách školy, kde děti plnily připravené úkoly. Zábavné odpoledne jsme si všichni užili.
Simona Kalfeřtová
vychovatelka