„Uč tomu, čemu třeba učit, ale tak, že se žák sám o věc pokouší." Jan Ámos Komenský

"Mnoho lidí si zkazí celý život představou neštěstí, které jim hrozí." Maurois

 

 

Úvod

Břichomluvec

30.01.2019 00:13

Břichomluvec Zdeněk Polách s Matýskem, čupr medvědem a opicí se sešel s našimi dětmi v tělocvičně a byla to pořádná legrace :) Fotky najdete na našem Facebooku.

Mgr. Olga Marešová

 

Kácení stromů - nový termín

24.01.2019 11:49

Vážení, 

během středečního dopoledne (30.1.2019) se bude v prostoru u hlavní brány školy kácet uschlý strom. Prosím, neparkujte zde svá vozidla. V odpoledních hodinách by už neměl být žádný problém. Děkuji!
 
Mgr. Ondřej Hampl
 

Lapbook

23.01.2019 19:59

Co to je?

Je to interaktivní 3D encyklopedie, kterou si děti vytvářejí sami. Jedná se o knihu, která tvoří ucelený soubor informací, zajímavostí a aktivit na dané téma. V páté třídě si do takové knihy děti zpracovaly téma vesmíru.  Lapbook jim umožnil zajímavý přehled probraného učiva, protože se do něj vejde mnoho zajímavých informací a zápisků. Během stříhání, lepení, tvoření kvízu a hledání zajímavostí si děti dané učivo nenásilnou formou také procvičily.                  

Mgr. Blanka Trnková

Čtvrťáci na bruslích

16.01.2019 19:08

Když jsem zjistila, jaký je ve čtvrté třídě zájem dětí o bruslení, tak jsem se rozhodla využít nabídky a jít s dětmi v rámci tělocviku bruslit. Děti si vzaly brusle a helmu a ukázaly, jak zvládají slalom i trefování pukem do branky. Určitě ještě bruslit půjdeme. 

Mgr. Blanka Trnková

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Fotogalerie: Úvod

Tato fotogalerie je prázdná.