Ředitelské volno

26.04.2018 11:00

Vážení rodiče, připomínám, že v pondělí 30.4 a 7.5.2018 máme řediteské volno.

Čarodějnický slet

26.04.2018 10:52

Nasupené čarodějnice od donínských výtvarníků...

Zdraví dětem

17.04.2018 22:26

Hlavním cílem projektu Zdraví dětem je motivovat žáky ke zdravému stravování a pohybu. Během výuky se žáci seznámili například se základy zdravého stravování, jaké potraviny se pěstují u nás v České republice, odkud jsou například exotické druhy ovoce, dozvěděli se o původu mléka, masa, vajíček, obilovin a dalších potravin. Starší žáci se seznámili se základními složkami potravy (sacharidy, bílkoviny, tuky, minerály, vitamíny), se základními pravidly zdravého stravování, zjistili, jak je důležité orientovat se v obalech výrobků a určitě si uvědomili i důležitost sportu a pohybu. Fotky na FB.

Malování na zeď v tělocvičně

16.04.2018 17:09

Ve školní tělocvičně byla nedávno opravená omítka, ale zůstaly na ní světlé skvrny.  Ty částečně zmizely pod malovaným fantazijním světem, který vytvořila skupinka dětí z výtvarné školičky.