Pexesiáda v ŠD

11.02.2019 18:22

8. 2.2019 proběhla ve školní družině Pexesiáda, které se zúčastnilo 12 dětí. Hrou si procvičily nejen paměť, ale i schopnost soustředit se.  Děti soutěžily mezi spolužáky ve 3 kategoriích 1. - 3. třídy.

Počet získaných dvojic obrázků se zapisoval a po ukončení došlo k vyhodnocení a sladké odměně. Vítězové si odnesli domů diplom a drobné dárečky.

1.místa ve všech kategorií:

1. třída – Klotylda Jiráková

2. třída – Laura Winklerová

3. třída – Adrian Večerka

Všem hráčům děkujeme za účast a vítězům blahopřejeme.

Simona Kalfeřtová

vychovatelka ŠD Donín

O zvonek svaté Zdislavy

04.02.2019 23:50

Ve čtvrtek 31. ledna ve škole proběhlo finále soutěže v hraní "Člověče, nezlob se". Soutěž se jmenuje "O zvonek svaté Zdislavy", ta je patronkou rodin, dětí a také Libereckého kraje. Ceny pro vítěze tříd a celkového vítěze věnoval PharmDr. Lubomír Jaroš z lékárny Na hradě. Děkujeme a vítězům gratulujeme! :) Fotky najdete na Facebooku.

Školní psycholog

31.01.2019 13:04

počínaje novým kalendářním rokem bude naše škola nabízet žákům a rodičům služby školního psychologa. Paní Mgr. Jana Mazurová bude naši školu navštěvovat jednou měsíčně, bude pracovat jak s jednotlivci, tak i s kolektivem třídy nebo rodiči. Kontaktovat a smluvit schůzku mohou žáci a rodiče prostřednictvím třídního učitele nebo lépe výchovné poradkyně (paní Mgr. Kamila Řezníčková - 722 942 385). Před konzultací je třeba vyplnit informovaný souhlas. Ke stažení zde nebo v sekci "Dokumenty."

Člověče, nezlob se!

30.01.2019 15:34

Každý rok se naše škola účastní známé hry" Člověče, nezlob se!" Naši prvňáčci se o hře dozvěděli asi o týden dříve a moc se na ni těšili. Rozdělili jsme se na 5 soutěžních družstev a začali jsme. Hrací kostka často lítala na všechny strany, figurky se navzájem vyhazovaly, objevovala se radost i smutek. A boj byl velmi dlouhý, poslední skupina nastoupila do závěrečného boje až po obědě. A vítěz z 1. třídy? Byla to Lotynka. Tu ještě čeká ve čtvrtek souboj s vítězi z ostatních tříd. Tak držíme palce, Loty!