Změna kroužku Informatiky a robotiky (4 a 5 třída)

27.05.2019 11:03

Zítra 28.5.2019 odpadá kroužek Informatiky a robotiky z důvodů příprav na akci 110 let školy.

Kroužky obecně končí 31.5., ale náš kroužek ne. Děti mohou chodit i v červnu (dobrovolně) dokud budou mít odpolední vyučování. Ve stejný den i čas, to je úterý od 14:10 do 14:55.

Jaroslav Žána

Staronová učebna první třídy

22.05.2019 15:06

První třída dostala nové lavice, židle a nábytek od firmy Santal s.r.o. Židle jsou ergonomické, barevné, veselé a šetrné k páteři mladých žáků. Za pomoc se stěhováním moc děkujeme žákům páté třídy a tatínkům prvňáčků. Jmenovitě panu Valáškovi ml. a Valáškovi st., Pospíšilovi, Vachkovi, Holečkovi, Nývltovi. Díky!

Staronová počítačová učebna

20.05.2019 14:36

Během ředitelského volna došlo k drobným stavebním úpravám v elektroinstalaci budovy a především k výměně zastaralé počítačové techniky. Žáci mají nově vybavenou počítačovou učebnu. Bohužel finance nevystačily na výměnu monitorů, ale i tak jde konečně o důstojné pracovní stanice. Vybavení bylo financované z EU projektů a realizované firmou Artemis s.r.o.

Florbalový turnaj

16.05.2019 08:38
Dne 14.5.2019 jsme se zúčastnili florbalového turnaje společně s dětmi ze ZŠ Lidická.
Kluci hráli opravdu příkladně, šlo jim pouze o sportovní zážitek a proto jim náleží velká pochvala za jejich fair-play chování a celkovou vzornost v průběhu turnaje.
Děkuji paní učitelce Monice Filipové, že nás pozvala. Už teď, se těšíme na další společné sportovní setkání.

Simona Kalfeřtová
vychovatelka ŠD Donín