Čtvrťáci na Grabštejně

14.09.2018 20:09

Navštívili jsme zkrácenou prohlídku hradu, kde se děti dozvěděly o šlechtě, která na Grabštejně žila. Také si zazpívaly v kapli a zahrály si v prostorách hradu hru, kterou zde mohly hrát i šlechtické děti. Po prohlídce jsme si vyšlápli do hradní věže, odkud lze za pěkného počasí, které jsme bohužel neměli, vidět nejen Čechy, ale i Německo a Polsko.

Jsou z nás plavci!

12.09.2018 16:11

Ještě ne úplně všichni. Ale od pondělí 10. 9. k tomu rozhodně všichni druháci a třeťáci směřujeme, neb jsme začali jezdit na povinný plavecký výcvik do Stráže pod Ralskem. Čeká nás celkem 10 lekcí, během kterých se naučíme, či zdokonalíme, různé plavecké techniky. Moc se těšíme, neboť nás čeká spousta zábavy s krásnými pomůckami a hodnými plavčíky a plavčicemi, kteří nás učí.

Delfínci i kapříci z Donína :D

První den

03.09.2018 14:18

První den školy úspěšně proběhl. Speciální byl především pro prvňáčky. Děti se ve škole přivítaly s paní učitelkou. Na úřadě následovalo slavnostní převzetí slabikářů!

První týden školy!

28.08.2018 15:51

pondělí 4. září je první školní den a škola se pro vás otevře v 8 hodin.
Prvňáčci si mohou (ale nemusí) vzít tašku, po necelé hodině strávené ve škole půjdou s rodiči na Městský úřad, kde se v 9:30 koná slavnostní přivítání prvňáčků, tam také dostanou Slabikář - a vyfotí se na památku.
První den budou všechny třídy končit v 9 hodin, druhý den 1. a 2. třída v 9:55 hod a 3., 4. a 5. třída v 11 hod. Rozvrh hodin na další dny a další informace dostanou žáci během těchto dvou dnů.

Vážení rodiče, milé děti,

pondělí 3. září je první školní den a škola se pro vás otevře v 8 hodin.

Obědy se vydávají v pondělí a v úterý od 11:00 - 11:20. Dále dle rozvrhu.